• Podziękowania

Historia

Przedszkole przy ul. Nowa 2 istnieje od 1995 r, a w obecnym kształcie i pod aktualną nazwą "Tęcza" od 2000 r. W styczniu 2011 r otworzyliśmy oddział żłobkowy. W naszym przedszkolu i żłobku otaczamy dzieci troskliwą opieką. Dzieci bawią się i uczą pod kierunkiem wykwalifikowanej, miłej, wyrozumiałej i otwartej na potrzeby dzieci kadry pedagogicznej, pielęgniarskiej oraz personelu obsługi. Przedszkole położone jest w bezpiecznym i otoczonym zielenią miejscu. Nasz plac zabaw dostarcza dzieciom wiele radości. Jest unowocześniany i sukcesywnie wzbogacany w sprzęt do zabaw. W czystych przestronnych i bogato wyposażonych salach dzieci mają możliwość rozwijać swoje zainteresowania i zdolności, bawić się, zdobywać nowe wiadomości i umiejętności.

Mocarz
Gospodarczy